Wersja Studio One 5.2 to nowe funkcje, usprawnienia i potężne ulepszenia procesu pracy. Aktualizacja jest bezpłatna dla wszystkich użytkowników Studio One 5 i członków PreSonus Sphere.

Od studia, przez scenę, po streaming – Studio One to Twój kreatywny partner, asystent produkcji, wydawca online, pakiet masteringowy i kumpel z zespołu!

Nie tylko występy sceniczne czy streamowanie w sieci zyskały nowy wymiar. Zaktualizuj program i odkryj więcej przydatnych funkcji.
Wbudowana strona Występ umożliwia wykorzystanie ścieżek studyjnych jako podkładów dla utworów granych na żywo. Utwory możesz układać na bieżąco, zapętlając ich fragmenty lub całkowicie je pomijając. Dzięki temu ta strona jest najlepszym rozwiązaniem do live loopingu. Umożliwia niczym niezmącone eksperymentowanie podczas występów live i transmisji internetowych!
Studio One Remote. Aktualizacja pozwala na używanie ulubionych urządzeń mobilnych jako głównego kontrolera podczas występów na żywo. Zabierz widok wykonania ze sobą na scenę i przejmij kontrolę nad swoim występem z poziomu tabletu.

Tabulatura. Do widoku partytury dodano teraz zestaw narzędzi tabulaturowych, które pozwalają na komponowanie bezpośrednio w Studio One z użyciem tabulatury lub natychmiastowe tworzenie wydruków tabulaturowych dla Twoich utworów!

Wariacje brzmieniowe (Sound Variations) ułatwiają zarządzanie artykulacjami w nawet najbardziej złożonych bibliotekach orkiestrowych. Wszyscy kompozytorzy docenią możliwość edycji i drukowania partytur w notacji tradycyjnej, perkusyjnej oraz tabulaturowej.

Zaawansowana integracja. Masz pomysł na beaty lub melodie, które chcesz zapisać? Teraz możesz sterować retrospektywnym nagrywaniem bezpośrednio z ATOM SQ. Kontroluj dynamikę, powtarzanie, opóźnienie czy wyzwalanie patternów bezpośrednio z kontrolera padowego.