Mooer AP10 Air Plug to kompletny, bezprzewodowy system gitarowy, który pozwala na zasięg do 15 m, zapewniając jednocześnie niską latencję w połączeniu z wzmacniaczem czy pedalboardem.

Nawiązując do tradycji serii efektów Mooer Micro Series, AP10 to wąska i kompatkowa obudowa, która z łatwością zmieści się do pokrowca lub futerału, bez konieczności szykowania specjalnego miejsca na zestawy bateryjne czy stacje bazowe, tak jak to się ma w przypadku tradycyjnych systemów bezprzewodowych. Każdy zestaw AP10 posiada jeden nadajnik oraz jeden odbiornik, a jednostki można parować ze sobą na czterech dostępnych kanałach. Kanały pozwalają na dobór optymalnej dla danego środowiska częstotliwości połaczenia, a także stosowanie wielu jednostek AP10 w tym samym czasie. Funkcjonalność wielo-odbiornikowa, pozwala na dogodne połączenie, np. w przypadku zastosowania dwóch wzmacniaczy w stereo, pozwalając na zespolenie dwóch odbiorników z jednym nadajnikiem. Zwyczajnie upewnij się, że nadajnik i oba odbiorniki nadają na tym samym kanale i Twoje połączenie jest gotowe! Urządzenie posiada tryb Power Saving Mode, które wyłącza system kiedy go nie używasz, co pozwala na dłuższą żywotność baterii. AP 10 posiada baterię, która po naładowaniu pozwoli na długie jam session, czy ciągnące się próby. Urządzenia ładujemy za pomocą ładowarki sieciowej USB czy podłączając do gniazda USB w PC, a dzięki specjalnie rozdzielanemu kablowi, nadajnik i odbiornik można ładować jednocześnie.

Specyfikacja:
· cyfrowy system bezprzewodowy dla gitar, basów, a także elektroakustycznych instrumentów z pickupem piezo
· 4 przełączalne kanały pozwalają na jednoczesne zastosowanie 4 systemów
· wbudowana, ładowalna bateria litowo-jonowa
· zasięg do 15 m
· mniej niż 5 ms latencji
· zasięg częstotliwości 20 – 20,000 Hz
· pracuje na paśmie 2.4 GHz ISM otwartym na całym świecie
· konwersja 24 bit / 48 kHz A/D zapewnia nieskompresowaną transmisję
· zakres dynamiki > 103 dB, załkowite zniekształcenie harmoniczne (THD) < 0.05% · działa do 5 godzin na jednym ładowaniu, tryb power saving wydłuża żywotność baterii · przełącznik On/Off, przełącznik zmiany kanałów, diody status LED wskazują wybrany kanał oraz żywotność baterii · obudowa z wytrzymałego kompozytu ABS · zawiera kabel do ładowania USB oraz pokrowiec do transportu · wymiary (S x G x W): 117 x 42 x 30 mm Wideo: https://www.youtube.com/watch?v=0bYhiuPLr_0